"/> Další nebezpeční ektoparaziti - Nejúčinnější nechemické antiparazitikum s účinností 95 % po dobu 2 let = medailónek CatanDog´s® ! ! !
logo (1).png
Přenechám výhradní zastoupení a distribuci medailónku CatanDog´s
Přenechám výhradní zastoupení a distribuci medailónku CatanDog´s

Medailónky CatanDog´s nejsou na skladě

Trápí Vašeho psa nebo kočku blechy, klíšťata nebo další drobní paraziti ?
Jsou alergičtí na chemická antiparazitika?
Je tu pro ně nejúčinnější  antiparazitikum s účinností až 95%  po dobu  2 let, 

bez jakýchkoli škodlivých látek
= medailónek  CatanDog´s®

 
      
DSC05108 – kopie - kopie.JPG
objednat.jpg
Nebudete-li s funkcí medailónku spokojeni můžete jej vrátit,  bez udání důvodu, do 30-ti dnů. Garantujeme vrácení peněz.
Pokud nebudete s CatanDog´s® spokojeni, máte záruku 30 dnů na vrácení peněz
Pokud nebudete s CatanDog´s® spokojeni, máte záruku 30 dnů na vrácení peněz

CatanDog´s zasíláme i na Slovensko

Další nebezpeční ektoparaziti

Všenky

Všenky jsou cizopasníci žijící na kůži a srsti zvířat. Jsou pro jednotlivé druhy zvířat specifické. Existují dva nejběžnější druhy napadající psy a kočky: jeden se živí krví a ten druhý chlupy a odumřelými buňkami kůže. Napadení všenkami jsou celkem běžná i u domácích hlodavců. Všenky kladou svá vajíčka (hnidy) na zvíře a nalepují je ke chlupům. V období zhruba do jednoho měsíce se vyvine nová generace. Všechna vývojová stádia je možné pozorovat pouze na zvířatech, jelikož v prostředí nejsou schopna přežít.

Všenky měří okolo 2 mm, jsou ploché, žlutohnědé barvy, s krátkými silnými hákovitými drápky na konci každé končetiny, které parazit užívá k pevnému přichycení se k chlupům hostitele. Je možné je pozorovat pouhým okem. U zvířat obvykle napadají hlavu, podpaží, třísla a záda. Psy napadající druh Trichodectes canis může rovněž být mezihostitelem tasemnice psí Dipylidium caninum. To je další důvod, proč je úspěšná eradikace všenek tak důležitá.

všenka.jpg
veš psí.jpg
Veš  psí

Veš psí
 (Linognathus setosus) je bílá a saje krev. Ani jeden druh není přenosný na člověka nebo kočku. Dospělé vši se pohybují na povrchu kůže a způsobují intenzivní dráždění, pes se škrábe, čímž si může přivodit poranění kůže, které se může následně infikovat.
Trudník

Roztoč trudník psí nebo kočičí (Demodex canis, Demodex cati) způsobuje zánět chlupových folikulů a mazových žláz. K přenosu dochází kontaktem mláďat s matkou při sání mléka. Tento parazit vyvolává onemocnění zvané demodikóza nebo také červená prašivina. Postižená ložiska jsou bez chlupů, zarudlá, se zvýšenou tvorbu šupin.
trudník.jpg
zákoška svrabová.jpg
Zákoška svrabová

Zákožka svrabová (Sarcoptes scabiei var. canis) je původcem sarkaptového svrabu. Parazituje především u psů. Napadení se ale může vyskytnout i u koček a lidí. Zákožka je roztoč o velikosti 0,2-0,3 mm. Samičky kladou vajíčka do vyvrtaných chodbiček v horní vrstvě kůže. Samečci žijí pouze na povrchu kůže. Všechna vývojová stadia se živí tkáňovým mokem. Kůže reaguje na přítomnost zákožek zánětem. Psi se kvůli intenzivnímu svědění škrábou, a tím si zraňují kůži. U takto poraněné kůže dochází následně k zánětu. Nejčastěji se zákožka u psů vyskytuje na břiše a ušních boltcích. Pokud nedojde k zahájení léčby, příznaky se rozšíří na celé tělo.
Dravčík

Původcem je roztoč dravčík psí nebo kočičí (Cheyletiella yasguri a Cheyletiella blakei). Dravčíci jsou šedožlutí roztoči žijící na povrchu kůže a živí se tkáňovým mokem. Samičky lepí vajíčka na chlupy. Přítomnost dravčíků vyvolává zvýšené šupinatění kůže na krku a zádech. Dravčíci mohou napadnout i člověka. Jsou schopni proniknout i přes několik vrstev oblečení. Na kůži se objevují červené flíčky nebo pupínky s centrem žluté barvy provázené úporným svěděním. Pokud nedochází k opakovanému přenosu, kožní projevy odezní. Dravčíci nedokončují na člověku vývojový cyklus, tzn. nemnoží se.
dravčík.jpg
strupovka ušní.jpg
Strupovka ušní

Strupovka ušní (Otodectes cynotis) je původcem u koček a psů velmi častého onemocnění - otodektového svrabu (ušní prašiviny). Roztoč žije na povrchu kůže v zevním zvukovodu a živí se tkáňovým mokem. Způsobuje zánět zevního zvukovodu doprovázený výrazným svěděním. Napadený zvukovod bývá zaplněn tmavě hnědým mazem, ucho je bolestivé a svědí. Zánět se může rozšířit i na krk a dále na záda a ocas. Tento parazit se může přenášet i na člověka. Následkem kontaktu s nemocným zvířetem se může přechodně vyvinout zánět kůže ve formě pupínků, který spontánně vymizí po vyléčení zvířete.
Chcete další argumenty, proč máte koupit CatanDog's®
objednat.jpg

CatanDog's® 
 -  
aby Vaše děti a čtyřnozí mazlíčci byli v bezpečí

                             
klikněte na obrázek a dostanete se na úvodní stránku
klikněte na obrázek a dostanete se na úvodní stránku
pes s cedulí.jpg
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Jaroslava Vávrová
Výhradní dovozce antiparazitního prostředku CatanDog’s® pro Českou republiku a Slovensko
IČO: 18350089
vavrova.jaruska@gmail.com
+420774641851
CatanDog´s

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one